Announcement

Collapse
No announcement yet.

Stara Zagora - Pedestrian zone | Пешеходна зона - Стара Загора

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Не могат да ми откраднат нищо, тъй като аз съм техен автор на снимките и категорично забранявам във форума на skyscrapercity моите авторски материали да се ползват!
    Аз съм го написал това и в темата за парковете.
    Със или без знак-това е мое авторско съдържание и преди да публикуват, трябва да ме питат.
    Но най-добре е да не ме питат, защото точно за skyscrapercity форума няма да дам НИЩО ПОВЕЧЕ И НЕ РАЗРЕШАВАМ НИЩО МОЕ ДА СЕ ПУСКА ТАМ!
    Бях там на линия, можех да обогатявам темите, които сега дремят празни, щото няма кой да снима, но те отново не ме оцениха и пак се осраха-трол съм бил, ВОДА съм бил, не знам си къв съм бил.
    Аре да бягат!
    Въобще не ме вълнуват!

Днес ще говоря с още двама да видим дали ще се съгласят да пишат тука.

Comment

Аз също пишех там само по темата и винаги в културен и разбран тон, но пак и за мен един камион с лайна изляха.
      Бил съм трол, пишел съм със сто ника, а аз винаги съм писал само от един единствен акаунт.

Отделно ме мислят за друг, публикуват лъжи с истинското ми име, лични данни пействат наляво и надясно и пишат глупости и лъжи по мой адрес,
      Всичко това се подкрепя от човек, който се представя за спасител на София едва ли не. Дори ме банват без причина и без изтрит мой пост. Смешна работа.
      Не им се впрягай толкова. Грешни са пред Бог за мръсотиите им. Моята съвест е чиста.

Сега по темата. Кметът каза ли дали ще ремонтират сгарадата на общината наистина?
      Имаше такива новини.
      Last edited by VODA; 19th January 2018, 13:52.

Comment

Да , ще я ремонтират.
        Азоще преди около година имах питане към него за ремонт на общината и ми се отговори,че няма да се ремонтира.
        Но после стана ясно,че ще я ремонтират.

Comment

Working...
        X